infoavond studiekeuze voor ouders tweedejaars

7 maart - 19 en 20 uur

Alle tweedes maken op het einde van dit schooljaar een keuze voor een studierichting in de tweede graad. Die keuze vormt een belangrijke tussenschakel in de verdere studieloopbaan. U speelt als ouder een belangrijke rol in dit keuzeproces. We informeren u graag op onze infoavond op school op dinsdag 7 maart.
 
Voor de klassen 2A - B –C –D verwachten we u om 19.00 u. voor info over de richtingen die wij op onze school aanbieden. Dit gaat door in de emmaüszaal. Aansluitend (rond 19.45 u./20.00 u.) komen de  andere ASO-richtingen, de TSO– en KSO-richtingen aan bod in de vergaderzaal van de school.
 
Voor de klassen 2 E, F, G en H starten we om 20 uur met uitleg over de richtingen op onze school.  Aansluitend (rond 20.45 u./21.00 u.) komen de andere ASO-richtingen, de TSO– en KSO-richtingen aan bod. Dit alles gaat door in de emmaüszaal. Wie dit wenst, kan voor het begin van het tweede deel vertrekken.